FX Luminaire Logo

Fx luminaire, Amerika Birleşik Devletleri’nin San Diego şehrinde otomatik sulama sistemleri alanında üretim yapan, sektöründe dünya devi olan HUNTER’ın aydınlatma dalında üretim yapan yeni markasıdır. TYGA Proje Anonim Şirketi bir AKON SULAMA grup şirketidir. TYGA Proje Anonim Şirketi profesyonel mimari ve peyzaj aydınlatma projeleri tasarlayarak uygular. TYGA Proje, Fx luminaire markasının Türkiye temsilcisidir.

Yenilikler başarılı sonuçlar için anahtardır.

Bizim ürünlerimiz projenizin estetiğine ahenk katmak ve bahçede aydınlatma ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için dizayn edilmiştir. Fx luminaire ürünleri uygulama odaklı üstün kaliteli materyallerle üretilmektedir.

Biz aydınlatma ürünlerinin, çevresindeki uygulamalar kadar güzel olması gerektiğine ve bunun altın oranla tasarlanması gerektiğine inanıyoruz.. Fx luminaire ayırt edici bir çizgide üretilmiş ve düşük voltajlı dış mekan ışıklandırma sektörünün taleplerini karşılayan şaşırtıcı ve esnek bir markadır. Fx luminaire ürünleri tasarım imkanları yüksek, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanı sıra zarif tasarıma sahip, ayrıca düşük enerji tüketimi sağlayan çevreci, benzersiz bir üründür.

Fx luminaire ürünleri, bahçenizdeki aydınlatılacak alanları bölgelere ayırmaya ,doygunluk ayarları ve farklı renk ahenkleri oluşturmaya imkan sağlar. Fx ürünleri hem estetik hem fonksiyonel hem de uzun yıllar boyunca sağlam kalabilecek niteliktedir.

Fx ailesi olarak tecrübe ettiğimiz yenilikleri, partnerlerimiz ve müşterilerimiz ile paylaşarak onların geri bildirimlerini ve ihtiyaçlarını üretim bilgimizle harmanlayarak eksiksiz bir ürün geliştiriyoruz.

Fx luminaire markası aydınlatma ve peyzaj mimarisine büyük değer katacaktır. Fakat hiçbir kullanıcı sadece aydınlatmanın verdiği ışığa görmek istemez. Doğru proje uygulamasının hem peyzaj mimarisini hem de ışıklandırmayı içermesi gerekir. Bina ve kentsel dizayn nasıl olursa olsun aydınlatmanın doğru ürünlerle yapılmış olması gerekir. Bitkilerinizin ve mimari yapısallarınızın görsel etkisini artırmak için Fx luminaire ürünlerini kullanmanızı öneriyoruz.

Fx luminaire olarak bizim isteğimiz, aydınlatmalarınızın mimari projenizde odak noktası olmamasıdır. Projenizin her bölgesinde aynı aydınlatma çözümlerini kullanmamalısınız. Kullandığınız aydınlatma elemanlarının boyutlarını ve görsel vurgularını değiştirmeli ve farklı tiplerde ürünler kullanmalısınız. Bazen bir bitkiyi görmek istesiniz fakat hemen yanındaki yapı elemanını görmek istemezsiniz. Bundan dolayı Fx luminaire olarak sizin isteklerinize göre hareket edebilen ,esnek ve açıları ayarlanabilen ürünlere ihtiyacınız olduğunu gördük. Bu ihtiyaçların tam ortasına tasarımı, estetik ve teknolojiyi eklediğimizde mükemmeli bulduk, montaj opsiyonları ve optik ayar opsiyonlarıyla ürünlerimizin etkisini güçlendirdik. Sonuç olarak nasıl ki bir defilede görmek istediğimiz şey kıyafetlerin duruşu, kumaş kalitesi ve tasarımın güzelliği ise kullanmış olduğunuz aydınlatma şekli de binanızın ,bahçenizin, bitkilerinizin estetiğini öne çıkarmalıdır. Nasıl ki kıyafetleri taşıyan mankenler kıyafetlerin önüne geçmemeliyse aydınlatma ürünleri de ışık şiddetleri ve tasarımları ile mimarinizin ve peyzajınızın önüne geçmemelidir. Amacımız sadece güzellikleri öne çıkarmaktır.

FX Aydınlatma olarak bizim hedefimiz tasarımcıların hayallerini hayata geçirmektir.