PowerBoard™

LED TEKNOLOJİSİ

FX Luminaire LED sistemleri optimum performans için tasarlanmıştır. Dahili optik lensler, renk sıcaklıklarının, ışık açısı dağılımlarının mimarinizde ve peyzajınızda en doğal şekilde görünmesini sağlar.

FX Luninair armatürlerinde yüksek teknoloji ürünü PowerBoard ™ teknolojisiyle özel materyallerden üretilmiş kasa içerisinde LUXOR ZDC merkezinden gelen data sinyallerini okuyup çözümleyen decoderlerı ve aydınlatma sektöründe lider led üreticisi CREE markasıyla beraber FX için özel olarak geliştirilmiş ledleri ile beraber üretilir.

FX Luminaire armatürlerine entegre LED sistemi ile aydınlatma bölgeleri oluşturabilir bu alanları renklendirip ışık şiddetini azaltıp arttırabilirsiniz

IŞIK YOĞUNLUĞU

İhtiyaca göre bir LED konfigürasyonu seçilebilir. Aydınlatılacak her bitki ve obje için yeterli LED sayılarına sahip olan armatürler alanda uygulanır. LUXOR teknolojisi ile 1, 3, 6 veya 9 LED kapasitesine sahip armatürlerle bağımsız olarak ayarlanabilen 250 ışıklandırma grubu oluşturulabilir. Tüm gruplar bağımsız olarak açılabilir ve % 1-100 arasındaki değerlerde azaltılıp arttırılabilir.

1 LED (75 lm)
3 LED (225 lm)
6 LED (375 lm)
9 LED (500 lm)

RENK SICAKLIĞI

Renk sıcaklığı filtreleri ile farklı görünümler için bitkileriniz ve mimariyle eşleşecek şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz. FX Luminaire entegre LED armatürlerinin çoğunda dört renk sıcaklığı yaratabilecek lensler sunulmaktadır. LUXOR ZDC sistemine uygun diğer aydınlatma armatürleri ile de 30.000 renk seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Amber (2,700K)
Beyaz (4,000K)
Yeşil (4,500K)
Mavi (5,200K)

IŞIK AÇILARI

FX Luminaire içerisine entegre edilmiş açı lensleri, maksimum alanın net bir şekilde aydınlatılması için özel birçok ışık açısı seçeneği sunar. 20° ila 60° arasında dar, yaygın veya geniş alan lensleri kullanarak sizlere üstün bir performans sunar.Dar alan (20°)
Yaygın (35°)
Geniş alan (60°)

ProAim™

TEKNOLOJİSİ

Bir uygulama için doğru armatürü seçerken, kolay ayarlanabilme ve uzun ömürlülüğünü sağlamak için uygun bağlantılara sahip olması önemlidir. FX Luminaire, armatürlerinin yerleştirmesi ve mükemmel ışık efektleri yaratabilmesi için rahat ayarlama yönlendirme becerisi kazandıran ProAim™ teknolojisini geliştirdi. Aynı zamanda yerleştirmeler tamamlandıktan sonra ayarların değiştirilmesini önlemek ve hırsızlık risklerine karşı için kilitlenir.