Tyga Proje A.Ş. Logo

Vizyonumuz

TYGA A.Ş. ailesi olarak vizyonumuz ; içinde yer aldığımız sektörde ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesiyle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için elimizden gelen en yüksek toplumsal ve ekonomik katma değeri ekleyerek doğayla iç içe yeşil bir Türkiye yaratabilmektir.

Misyonumuz

10 yılı aşan süredir ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin kazandırdığı ilkelerle oluşturduğumuz iş kültürümüzü, geleneklere bağlı, aynı zamanda yeniliklere açık şekilde geliştirmek ve getirdiğimiz yeniliklerle ülkemize faydalı olmaktır, misyonumuz müşterilerimiz ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmektir.

Değerlerimiz

  • Şirket bilincimiz kalite ,samimiyet ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak ve en iyi hizmeti üretmektir. Gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak vazgeçilmez ilkelerimizdir.
  • İlk günkü amatör iş ruhumuzla her gün yeni bir şeyler öğrenerek samimi bir biçimde çalışırken, profesyonel çalışma bilincinden de taviz vermeden geleceğe emin adımlarla yürürüz. TYGA Şirket çatısı altında gelenekler, yeniliklerle birleştirilir. Geleceğimizi çağdaş ve ilerici yaklaşımlarla özenle yaratırız. Yorulmadan öğrenen ve gelişen yapımızla iş ortaklarımıza ve müşterilerimize katkı sağlamak için çalışırız.
  • En ufak başarımız bile, tek bir kişinin eseri olamayacak kadar büyük ve kıymetlidir. Yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmiştir. TYGA ailesi sevgi , saygı , güven, özveri gibi değerlere sahiptir ve tüm fertleri güçlü bir takım ruhu taşımaktadır, bu niteliklere sahip olmak ve bu ruhu taşımak bizim için büyük bir şanstır.
  • Şirketimizin çıkarlarının, çalışanlarımızın çıkarları ile uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri en iyi şekilde yerine getiririz.
  • Satışını yaptığımız ürünler, ürettiğimiz hizmetler insanların yaşam kalitesinin artırmak ve daha yeşil bir çevre oluşturmayı amaçladığından en temel ilkemiz yani olmazsa olmazımız; tüm iş süreçlerimizde doğayı korumak, temiz ve yeşil bir dünyayı gelecek kuşaklara bırakmaktır.